Naše prostory

příjemný interiér a špičkové vybavení

Zubní ordinace se nachází v secesní vile „Věra“ na Dvořákově ulici v Přerově, kde v minulosti žil a tvořil akademický malíř Augustin Mervart s manželkou a dcerou Věrou.

Po náročné kompletní rekonstrukci domu se dostalo ošetření prvním pacientům v nových příjemných prostorách zubní praxe dne 22. ledna 2007.

Kdo byl Augustin Mervart? Narodil se 30. 12. 1889 v Krásné nad Bečvou a zemřel v roce 1968. Byl to jeden z nejlepších moravských malířů, který žil a tvořil v Přerově. Zúčastnil se více než 30 výstav u nás i ve světě. Jeho tvorba je zastoupena v mnoha galeriích, např. v Oblastní galerii Přerov.

Náš vstřícný stomatologický tým je připraven Vám poskytnout kvalitní služby ve třech špičkově vybavených ordinacích, které plně odpovídají standardním evropským měřítkům i nejpřísnějším hygienickým požadavkům. Příjemný a vkusný interiér vstupní auly, recepce a čekárny má uklidňující efekt. Nebojte se, projděte kolem moderně upravené zahrady a vstupte. Budete příjemně překvapeni.

Předpokladem pro vysokou úroveň ošetření našich pacientů je i používání nejmodernějších stomatologických přístrojů a zařízení, které vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a nejpokročilejších technologií. Naše zubní praxe disponuje vším, co je potřebné pro vysoce kvalitní vyšetření a komplexní léčbu.