Odborný tým

svěřte své zubní zdraví našemu zkušenému týmu

Náš vstřícný stomatologický tým je odborně připraven Vám bezbolestně poskytnout kvalitní služby. Naši stomatologové i ostatní členové týmu se zúčastňují vybraných, kvalitních vzdělávacích programů, které prohlubují, rozšiřují a zvyšují jejich vědomosti, dovednosti a návyky. Soustavný přehled o novinkách v oblasti materiálů, přístrojů a nejnovějších postupů, posouvá stále výš úroveň péče o pacienta.

Každý pacient je vždy v péči celého týmu KOLDADENT. Specializace stomatologa rozhoduje o tom, který zdravotnický tým bude pacienta ošetřovat a provádět nutné zákroky.

MUDr. Helena Koláčková

je absolventkou Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Po promoci působila na různých stomatologických pracovištích v Přerově. V roce 1993 založila privátní praxi jako fyzická osoba. O osm let později začal v ordinaci pracovat její mladší syn MUDr. Michal Koláček. V roce 2008 převedli zubní praxi na společnost s ručením omezeným KOLDADENT s.r.o.

MUDr. Koláčková má velmi ráda svou práci a svoje pacienty. Je duší celého KOLDADENT týmu. Vždy se snažila zavádět a používat při ošetřovaní pacientů nové postupy, materiály a přístroje, aby se jim dostávala ta nejlepší dostupná péče. Proto se účastnila kvalitních přednášek a praktických školení předních odborníků ve stomatologii.

Je členkou České stomatologické komory a Společnosti preventivní stomatologie.

Specializace: atestace I. stupně 1975, atestace II. stupně 1984, záchovná, protetická a estetická stomatologie.

MUDr. Michal Koláček

absolvoval obor stomatologie na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci v roce 2001. Bezprostředně zahájil svoji profesní dráhu po boku své matky, MUDr. Heleny Koláčkové, která mu nezištně předávala nabyté dovednosti a zkušenosti a tak usnadňovala jeho lékařské začátky. Později, v rámci celoživotního vzdělávání, absolvoval řadu vybraných školení, praktických kurzů a stáží u významných stomatologických kapacit, aby mohl ošetřovat své pacienty kvalitně a na vysoké úrovni. Mezi jeho významné profesní předpoklady patří výborná paměť, komunikativnost, orientace a představivost i schopnost pracovat pravou a levou rukou stejně šikovně.

Je členem České stomatologické komory, Společnosti preventivní stomatologie a členem Sněmu České stomatologické komory.

Specializace: dentoalveolární chirurgie, endodoncie, implantologie a estetická stomatologie.

MDDr. Martina Brodová

vystudovala Lékařskou fakultu v Hradci Králové, bydlí v Kroměříži. Svou profesní dráhu začala právě u nás v srpnu 2021.

Je členkou České stomatologické komory.

MDDr. Markéta Jochcová

Promovala na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci v roce 2017. Pochází z ostravského regionu a bydlí v Olomouci. V týmu se jeví jako silná osobnost s vlastním názorem. Pracovitost a komunikativnost jsou jí vlastní. Připravuje se na složení profesní zkoušky a získání osvědčení Praktický zubní lékař od České stomatologické komory. Má zájem dále se vzdělávat v oboru se zaměřením na parodontologii. Je šikovná a empatická při ošetřování svých pacientů. Jsme rádi, že je součástí našeho týmu a můžeme říct, že se těší rostoucí oblibě u pacientů. Je členkou České stomatologické komory.

Monika Ondrášková, DiS.

Je diplomovaná dentální hygienistka. Tuto odbornost vystudovala v roce 2001 na Vyšší zdravotnické škole v Praze. V naší zubní praxi pracuje od listopadu 2019. Je velmi zkušená a zodpovědná.

Sylva Cagášková

je služebně nejstarší zdravotní sestra. Asistuje v naší zubní praxi od roku 1994. Je velmi loajální, zkušená a má výhodu vyplývající z původního povolání, kterým je zubní laborantka.

Monika Cechová

Pracuje u nás od listopadu 2021 na pozici recepční. Ceníme si  hlavně jejich  organizačních schopnosti a komunikativnosti ve styku s pacienty.

Hana Spíchalová

Nastoupila na místo zdravotní sestry v květnu 2015. Je klidné a vyrovnané povahy. Spolehlivě a odpovědně řeší pracovní úkoly. Její pracovitost koresponduje se schopností číst správně postup zákroku lékaře, s předstihem a promyšleně mu asistovat. Má vrozený smysl pro pořádek a povinnost. Je oporou týmu.

Stomatologická laboratoř KOLDALAB Servis

Členem našeho týmu je i soukromá stomatologická laboratoř KOLDALAB Servis, která se nachází v areálu zubní praxe KOLDADENT. Provozuje ji vystudovaný a zkušený zubní technik Tomáš Koláček DiS. se svým týmem.

Výhodou přímé spolupráce s laboratoří je

  • rychlost a přesnost zhotovení protetických prací
  • pacient nemusí ztrácet čas další návštěvou (funkční zkoušky, výběr barvy apod.)
  • vysoká průběžná kontrola výroby a kvality korunek, můstků a jiných protetických náhrad.