Beyond Polus světelný akcelerátor bělení

pro bezpečné a účinné bělení zubů

Bělení zubů je žádanou součástí estetické stomatologie. Potřeba mít zářivý úsměv je stále více aktuální.

Našim pacientům nabízíme nejnovější systém ordinačního bělení od amerického výrobce Beyond. Světelný akcelerátor bělení Polus patří mezi nejvýkonnější a nejúčinnější na trhu. Procedura bělení spočívá v řízené aplikaci bělících gelů na povrch zubů. Gel proniká pod povrch a chemicky rozkládá usazené pigmenty. Světelné záření zvyšuje účinek gelů a urychluje jejich působení.

Perfektní výsledek již za 30 minut

akcelerator_beleni_Beyond_PolusBeyond Whitening Accelerator s revoluční technologií Light Bridge poskytuje vynikající výsledky bělení za 30 – 45 minut ve srovnání s jinými akcelerátory (plazmové lampy, LED nebo diodové lasery), které trvají 90 minut. Zkrácení času potřebného k bělení je dosaženo kombinací intenzívního světelného výkonu a pokročilé optické filtrace.

Speciální halogenová žárovka o výkonu 150 W vysílá světlo o vysoké intenzitě přes optickou soustavu čoček a 12 000 optických vláken (optický filtr), který odstraňuje všechny škodlivé ultrafialové a infračervené paprsky a propouští jen modré světlo o vlnové délce 480 – 520 nanometrů. Tato vlnová délka se ukázala být optimální z hlediska zrychlení bělícího procesu. Zkracuje čas potřebný k bělení o 50 %.

Pacient není vystaven UV záření a vysoké teplotě, která může způsobit popáleniny měkkých tkání v ústech, zvýšení citlivosti zubů, nebo dokonce poškození zubní dřeně, či vznik bílých skvrn na povrchu zubů.

Výhody této technologie pro pacienta

  • kratší doba bělení

  • profesionální bělící výsledky za 30 minut

  • silné a dlouho trvající konzistentní výsledky

  • bezpečnost a malá nebo žádná citlivost zubů

  • komfort pro pacienta i lékaře