Zásady naší péče

komplexní kvalitní stomatologická péče s důrazem na prevenci

Způsob myšlení celého týmu zubní praxe KOLDADENT je odvozen od základní filozofie, že stomatologie je pacientovi službou. Proto se snažíme vytvářet pevné a přátelské vztahy s našimi pacienty. Chceme, aby každý z nich byl přesvědčen, že si vybral dobře.

Individuální přístup a důvěra

Respektujeme celkové zdraví pacienta, požadavky a přání s ohledem na prevenci, udržení dosavadního stavu chrupu, estetické potřeby a dobrou funkci tkání ústní dutiny. Dbáme na to, abychom pacienta nepoškodili na jeho zdraví, a proto k tvorbě plánu ošetření přistupujeme s profesionální poctivostí, lidskostí a s myšlenkou na dlouhodobé pacientovo zubní zdraví. Každý pacient je pro nás individualitou, osobností, kterou akceptujeme, a snažíme se vždy o individuální přístup.

Informovanost

Aktuální stav chrupu  a okolních tkání je u každého jiný, proto využíváme svých znalostí, zkušeností, dovedností a zdravého rozumu k tomu, abychom zvolili vždy etický, vědecky zdůvodněný a minimálně invazivní způsob ošetření. Užívání vědeckých poznatků a moderních technologií vyžaduje důvěru ve stomatologa, že zvolený postup bude minimálně invazivní, bezpečný a zdravý. O tom se snažíme pacienta vždy maximálně informovat, protože informovaný pacient je připraven a nebojí se. I my pak máme dobrý pocit, zažíváme radost ze spokojenosti svých pacientů a lépe odoláváme profesnímu stresu.

Komplexní stomatologická péče

Péče o zubní zdraví našich pacientů je vždy komplexní. Začíná vstupním vyšetřením a zhotovením detailního plánu ošetření, včetně návrhu cenové kalkulace schváleného léčebného postupu. Ten vychází vždy ze zásady, že záchrana vlastního zubu má vždy přednost před jeho náhradou. Snažíme se zachovat, pokud je to možné, každý zub tak, abychom obnovili jeho dlouhodobou funkci a estetický vzhled. Provádíme řadu speciálních výkonů z několika stomatologických oborů, na kterých se mohou podílet i ostatní specialisté naší zubní praxe.

Orientace na prevenci

Stomatologický tým naší zubní praxe KOLDADENT se již dlouhou dobu plně orientuje na prevenci. Předcházení zubnímu kazu, onemocněním dásní a celého parodontu je v zubním lékařství tou nejdůležitější činností. Jsme přesvědčeni, že jedině ve stomatologické prevenci má pacient naději na zdravý a zářivý úsměv a skutečný pocit sebevědomí. Není nic lepšího než vlastní zuby.

Moderní technologie

Předpokladem pro vysokou úroveň ošetření našich pacientů je i používání nejmodernějších stomatologických přístrojů a zařízení, které vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a nejpokročilejších technologií. Naše zubní praxe disponuje vším, co je potřebné pro vysoce kvalitní vyšetření a komplexní léčbu.